דליפת דולף – מה דליפת דלקת ואיך לתקן את זה?

לגלות סימנים אתה עשוי להיות חווה מ יש דליפה דולף!

מהו Leaky Gut?

מהו Leaky Gut?

תשובה קצרה רשמית על בטן דליפה היא חדירות יתר של המעי. כמה מילות מפוארות למדי כלומר דברים הם

לעבור דרך הקיר של המעי הדק, כי הם לא אמורים להיות מותר.

אבל בואו נחזור לרגע.

מערכת העיכול מתחילה בפה ומסתיימת בתחתית. זה כמו צינור ארוך, צנום , לפעמים רחב, לפעמים צר. צינור זה הוא קרום רירי, כמו העור שלך, אבל בתוך הגוף שלך במקום לכסות את החיצוני של הגוף.

וכמו העור שלך, הוא פועל כמחסום מגן . במקרה זה, הוא מפריד את הגוף שלך מכל מה שאתה אוכל או שתייה, וגם מחומר שלאחר העיכול או חומר צואה. חוץ מזה, כל קטע של הצינור הזה יש עבודה מיוחדת משלו לעשות.

מבחינה טכנית, מה בתוך הצינור, הוא מחוץ לגוף שלך, למרות שאנחנו בדרך כלל לא חושבים על זה ככה. בגלל דרכי העיכול שלך הוא קצת כמו עור הפנים.

מתחיל לקבל את התמונה עכשיו?

אחת העבודות הגדולות של המעי הדק שלך היא לסיים את תהליך העיכול על ידי המשך לשבור את המזון שאכלת לתוך חלקיקים קטנים וקטנים יותר. ואז, הוא סופג את החומרים המזינים מאותו מזון.

תסמונת גוט דולפת

ויש לה עוד עבודה גדולה. זה אמור לשמור דברים מזיקים בתוך הצינור, שם זה לא יכול לגרום יותר מדי בעיות עבור המערכת החיסונית שלך.

דברים כמו חיידקים גרועים, רעלים, וחלקיקי מזון כי הם עדיין גדולים מדי עבור הגוף שלך להשתמש.

כדי לעשות זאת, המעי הדק שלך צריך להיות חדיר במידה מסוימת. זה צריך להיות מסוגל לאפשר את החומרים המזינים שאתה צריך, כולל מים, כדי להיכנס זרם הדם שלך, כך שהם יכולים לשמש לייצור אנרגיה, תיקון תאים, פונקציות אחרות הדרושות.

אתה יכול להגיד שזה מתוכנת לפתוח את השערים כאשר הסיסמה הנכונה ניתנת. ורק את החבר'ה הטובים – את החומרים המזינים – יש את הסיסמה.

אבל לפעמים, את בטנה של המעי הדק מקבל פגום. מסלולי התקשורת שלה יכולים להיכשל ואת הסיסמאות לקבל משובש. השערים יכולים להיות פקוקים, או אפילו לחוצים. וזה נהפך לבעיות גדולות עוד יותר.

ללא שם: מה נראה Leaky Gut?

איך נראית הבטן הדולפת?

תסמונת מעיים דליפה הוא אמר יש תסמינים כולל נפיחות, גז, התכווצויות, רגישויות מזון, כאבים וכאבים. אבל זה משהו של תעלומה רפואית ", אומר גסטרואנטרולוג דונלד קירבי, MD.

ובאמת, אתה לא יכול להאשים את הרופאים על היותם מבולבלים

עורק דולף יכול להיראות כמו מחלות רבות. רובם, אתה אפילו לא בדרך כלל לשייך עיכול.

אנחנו יכולים להוסיף גירוד כרוני, פריחות, ובעיות עם מטבוליזם, בעיות במצב הרוח, כואב ראש מחניק, בטן bloat, ואלרגיות מכל הסוגים לרשימה זו של סימפטומים. וזה רק קצה הקרחון.

מצב קליני עם אבחונים רבים

זה לא קשה לדמיין כי הפרעות עיכול יכול להיגרם על ידי בטן דליפה. שלשול, עצירות, גרד, גזים ונפיחות, רגישות למזון, דלקת קיבה, קוליטיס, מחלת קרוהן, צליאק, IBS, אי סבילות לגלוטן, לבלבטיטיס, הפטיטיס … כל אלה קשורים למערכת העיכול.

אז זה לא קפיצת מנטלית גדולה כדי ליצור את החיבור. אבל קשה ככל שיהיה להאמין, בטן דולף יכול להופיע גם בהרבה דרכים אחרות.

בעיות עור כגון אקזמה, פסוריאזיס, rosacea, כוורות, אקנה בגיל העשרה אקנה פיברוזיס.

הפרעות בשרירי השלד , כולל כאבי פרקים, כאבי שרירים וחולשה, פיברומיאלגיה, תסמונת עייפות כרונית ודלקת מפרקים ניוונית.

הפרעות חיסון אוטומטי כגון אלרגיות, דלקת פרקים דלקת מפרקים שגרונית, סוכרת סוג 1, רגישויות יתר, זאבת, זיהומים תכופים או חום נמוך בכיתה.

מחלות לב וכלי דם , כולל טרשת עורקים, טרשת עורקים, לחץ דם גבוה ורמות כולסטרול גבוהות.

הפרעות נוירולוגיות כמו כאב ראש, מיגרנה, קוגניציה לקויה, "ערפל מוח", אוטיזם, דיכאון, חרדה, ADD, OCD, טרשת נפוצה, אלצהיימר, פרקינסון ו- RSD / CRPS.

תסמונת גוט הדולפת

עוד לא סיימנו.

חוסר איזון הורמונלי כולל PMS, ציסטות בשחלות, שיער פנים מופרז אצל נשים, אירועים המביאים לכריתת הרחם, הפרעות בבלוטת התריס ועייפות האדרנל.

מחלות נשימה כמו אסתמה, קדחת השחת, בעיות בסינוסים, גודש באף כרונית או נזלת.

ואולי הסוגיה הדולפת הנפוצה ביותר?

הַשׁמָנָה. זה משתולל בחברה שלנו. וגם למרבה האירוניה, תת משקל כרונית קשורה לבעיות המעיים גם כן.

מה גורם לנזק זה? איך אתה מקבל בטן דולף מלכתחילה?

אפילו הקהילה הרפואית מסכימה כי המעיים הדולפים מזוהים עם התזונה שלכם. וככל שתאגידים משתפרים בהפיכתם של מזונות נוחים יותר, נראה שהתזונה עוברת לצד הדרך כדי להפוך מקום רב יותר לרווחים.

אני מתכוון, רק להסתכל ראשי תיבות: S tandard merican D IET. עָצוּב.

אם הדיאטה שלך מלא מזונות מעובדים, סוכר, כימיקלים, ושומני טרנס, והוא נמוך בסיבים וחומרים מזינים בפועל, אז כן. פחות מן האידיאלי תזונה עשוי להיות עברין.

מתח כרוני יש גם מעורבים כגורם אפשרי של תפקוד לקוי של המעיים. זה נראה כמו biggie לי, כי אלה סימפטומים המעי הדולפת דיברנו על נראה להיות מלחיץ למדי עצמם.

כשיש גם לחצים מבחוץ מעבודות, מבית ספר, ממערכות יחסים, מממן, וכל זה מזין את עצמו מחדש … וואו, זה מחזה עליז שאני לא רוצה לרכוב עליו.

קיימת גם בעיה בהתערבות רפואית שנועדה לתקן בעיה בריאותית נוספת.

חומצה reflux תרופות (PPIs) ו antacids להפחית את כמות החומצה בבטן. אבל אתה צריך חומצה כדי לעכל חלבון.

למרבה האירוניה, רוב הזמן במקרים של צרבת, רמות חומצת הקיבה הם למעשה נמוך מדי, ולא גבוה מדי, כפי שאתה חושב באופן טבעי.

כמות נאותה של חומצה הידרוכלורית צריך להיות נוכח, כך שאריות העיכול שלך יכול לעבוד כמו שזה אמור. בנוסף, חלבון זה צריך להישבר למטה כך הגוף שלך יכול לנצל את זה. באופן מוזר, חומצת הקיבה היא קו ההגנה הראשון של הגוף מפני וירוסים, חיידקים מזיקים וטפילים.

שימוש יתר באנטיביוטיקה הוא סיבה נוספת לבעיות מעיים . הם נחוצים לפעמים, אבל הם בסופו של דבר להרוג את החיידקים מועיל יחד עם אלה מזיקים. אשר יכול לגרום לאיזון המיקרובי שלך כדי לקבל את הדרך של ואק. זה ידוע בשם dysbiosis.

הקרנות, כימותרפיה ותרופות אחרות עלולות לגרום לחדירות יתר של המעי הדק. אבל גם תרופות רגילות ללא מרשם כגון אספירין ושאר NSAIDs (non-steroidal anti inflammatories) פוגעות בבטן המעיים. נזכיר כי תרופות אלה כבר מזמן קשורה עם כיבים במערכת העיכול.

טיפול לגוף דולף

רשימת בדיקות גומחות

אין טיפול רפואי סטנדרטי למעיים דולפים. כי, היי, אם זה לא קיים, איך אתה יכול לעצב טיפול על זה, נכון?

אם קראת את זה רחוק, אני די בטוח שאתה מסכים כי הבטן דליפה קיים. וכי יש לה כל כך הרבה מרכיבים, יש מספר בעיות שצריך לטפל בהן כדי לרפא את זה.

אין טיפול חלופי סטנדרטי, אם כי, כי כל מקרה הוא קצת שונה. כולנו יצורים ייחודיים עם צרכים ייחודיים.

אבל זה די בטוח לומר טיפול בטן דולף דורש אימוץ תזונה נקייה, ללא מזונות דלקתיים, ממתיקים מלאכותיים, ורעלים אחרים.

צמצום רמת הלחץ שלך הוא חיוני , במיוחד כאשר אתה מנסה לרפא.

זה יכול להיות שינוי עומס העבודה שלך, להסיר את עצמך ממצב חיים מתוח, לבקש עזרה עם המשימות היומיומיות שלך. תרגיל ומדיטציה יכולים לעזור עם זה.

יש אנשים אשר נעזרים גם על ידי ייעוץ או פסיכותרפיה.

מקבל את התרופות ההרסניות יכול להיות מסובך למדי. יהיה עליך לקבל עזרה של הרופא שלך עם זה. אל תנסה לעשות זאת בעצמך. הולך "תרנגול הודו קר" אלה סמים עוצמה יכול להיות תוצאות מסוכנות באמת.

נטילת תוספי תזונה מתאימים עבור הנסיבות הספציפיות שלך יכול לעשות ריפוי הבטן שלך ללכת הרבה יותר מהר מאשר בלעדיהם. הרופא ההוליסטי שלך או רופא המטפל יכול לעזור לך עם זה.

עכשיו זה תלוי בך

בריאות גוט

בגלל דליפת מניות בטן הסימפטומים עם הפרעות רבות אחרות, זה יכול להיות קשה עבור הרופא שלך לזהות בדיוק מה בדיקות לרוץ . או אפילו מה המומחה להפנות אותך.

אז כמה אנשים אף פעם לא מקבלים אבחנה, ושום דבר לא נעשה כדי לתת להם קצת הקלה. אחרים מקבלים אבחנה הדורשת התערבות רפואית רצינית. וזה בסדר אם זה מה שאתה צריך כדי להבריא.

כמובן, אתה צריך להקשיב למה הרופא שלך יש לומר.

האם יש לך כמה (או רבים) של הסימפטומים לעיל? אם אתה עושה, אז זה מאוד סביר כי כן, יש לך הבטן דליפה. ייתכן גם שיש לך אחד או יותר הפרעות נלוות.

אבל מה אם ריפוי המעי הדולף שלך יכול גם להפוך, או לפחות, לשפר את האבחנה האחרת?

מה אם אתה לא באמת צריך להסתכן חווה את כל תופעות הלוואי שמגיעים עם טיפולים תרופתיים?

אולי כדאי לשקול לתקן את הדליפה הראשונה.

הירשם לניוזלטר שלנו!

הצטרף כמנוי ל עלון Leuty Gut כמנוי תקבל:

– מידע על שיפור הכושר והבריאות שלך! תקבל טיפים שימושיים, רעיונות ותמיכה שיעזרו לך לשמור על המסלול.

– הודעה על מוצרים חדשים, עדכונים למוצרים שבבעלותך, סמינרים והצעות מיוחדות לחיסכון.

תצטרף אלינו עכשיו

אנו מכבדים את פרטיותך

צפה בסרטון זה יותר מדי!

לחץ כאן בשביל ללמוד עוד!

  • November 19, 2017
Click Here to Leave a Comment Below 0 comments
%d bloggers like this: