Kāpēc slikta zarnu veselība var ietekmēt jūsu izredzes zaudēt svaru

Vai jums ir problēmas zaudēt papildus svaru, pat ja jūs regulāri izmantot un ēd veselīgu pārtiku?

Baudot sevi zaudēt svaru nav labs jūsu ķermeņa, un super grūti-core vingrojumu programma, iespējams, arī nav atbilde.

Šīs ir abas galējības, lielākajai daļai cilvēku vajadzību krītas kaut kur.

Abonēt Veselība-2U

Tāpēc ļaujiet mums padziļināti aplūkot kaut ko, kas Rietumu kultūrā kļūst par gandrīz epidēmiju , jo tas var būt ļoti piemērots jūsu situācijai.

Tāpat kā tas notiek ciematā, lai audzinātu bērnu, tas arī aizņem baktēriju kopienu, lai jūs saglabātu veselību.

Jā, tev ir iekšā esošs mikroorganismu ciems. Tā ir simbiotiska attiecība. Jūs varat paļauties uz izdzīvošanu. Šo kopienu sauc par savu mikrobiomu, un tā dzīvo jūsu zarnu traktā.

Ja šī kopiena ir līdzsvarota, tas palīdzēs jums sagremot un absorbēt barības vielas, lai jūs varētu radīt enerģiju, ko jūsu ķermenis varētu izmantot.

Tas palīdz saglabāt hormonu līdzsvaru, lai jūs jūtat, ka esat pietiekami izsalcis vai apmierināts. Kad tas nav līdzsvarots, sīkumi sāk skāra ventilatoru un rada haosu.

mikroorganismi Kā mikrobioms izzūd no līdzsvara?

Lielākais iemesls var būt antibiotiku pārmērīga lietošana. Pat ja jūs nelietojat antibiotikas, jūs, iespējams, iegūsit tos netieši, ēdot ēdienu. Līdz 80% no ASV pārdotajām antibiotikām tiek baroti lopi dažādu iemeslu dēļ.

Antibiotikas nogalina baktērijas , un tās nediskriminē. Tātad jūs zaudējat arī noderīgos. Diemžēl baktērijas, ko mēs saucam par "sliktiem", nopelna šo etiķeti, jo tie ir tik adekvāti atkārtoti. Jūs saņemat pārmērīgu … nelīdzsvarotību.

Hlorēšana un fluorizācija pašvaldības ūdensapgādē arī veido zarnu baktērijas.

Iegūtais nelīdzsvarotība izraisa iekaisumu, kas vienlaikus var izraisīt svara pieaugumu. Un tas arī izraisa caurlaidības problēmu jūsu zarnu apvalkā, ko parasti sauc par noplūdušo zarnu.

Tas izraisa imūnsistēmas reakciju ar pārāk daudziem pārtikas produktiem, kurus parasti uzskata par veselīgiem. Kas atbrīvo vēl vienu negatīvu kaskādi ar lielākām veselības problēmām.

Tā kā tas nav pietiekami, bakteriālā nelīdzsvarotība izraisa arī hormonālo nelīdzsvarotību. Kas var ietekmēt vielmaiņu, garastāvokli, gulēt, spēju skaidri domāt, ādas izlaušanos un daudz ko citu.

Jo īpaši tie, kuri izjūt badu, pat ja jūsu smadzenes zina, ka jums ir pietiekami daudz, lai ēstu.

Un mums vēl nav darīts.

Dažreiz šis līdzsvars var būt mazliet slikts. Jūs nevarat saprast, ka jums pat ir gremošanas problēmas, jo jums nav tipiskas grēmas, gāzes vai vēdera uzpūšanās, ko jūs visbiežāk dzirdat.

Tātad, ja jūs ēdat saprātīgu daudzumu veselīgu pārtikas produktu, un jūs joprojām nevarat zaudēt šo papildu svaru, kāpēc nemēģiniet dziedēt savu zarnu? Tā vienkārši var būt atbilde, kuru meklējat.

Noklikšķiniet šeit, lai paņemtu 3 min leaky Gut viktorīnu

 

 Subscribe to Our Newsletter!

Subscribe to the Leaky Gut Newsletter

Watch This Video Too!

Click Here to Learn More!

  • January 20, 2018
Click Here to Leave a Comment Below 0 comments
%d bloggers like this: