Leaky Gut – Mis on lekkiv soo ja kuidas seda parandada?

Avastage märgid, mida võib kogeda lekkivast soolestikust!

Mis on Leaky Gut?

Mis on Leaky Gut?

Haigusnähtude puhul on ametlik lühike vastus soole hüper-läbilaskvus. Paar ilusaid väljamõeldud sõnu, mis tähendab, et asjad on

läbima peensoole seina, mis ei peaks olema lubatud.

Kuid olgem mõni minut tagasi.

Teie seedetrakt algab suust ja lõpeb teie alt. See on nagu pikk, kitsakas toru , mõnikord lai, teist korda kitsas. See toru on limaskestad, nagu teie nahk, kuid mis asuvad teie kehas, selle asemel et katta oma keha väliskuju.

Ja nagu teie nahk, see toimib kaitsva barjäärina . Sellisel juhul lahutab see teie keha sellest, mis söömine või joomine on, ja ka seedeelundite materjalist või väljaheites olevast materjalist. Peale selle on selle toru igas jaotises oma spetsiaalne töö.

Tehniliselt on see toru sees väljaspool teie keha, kuigi me ei mõtle seda tavaliselt sellisel viisil. Sest teie seedetrakt on mõnevõrra nagu sisemine nahk.

Pildistamise alustamine nüüd?

Üks suur töökohtade oma peensooles on lõpetada seedimist jätkates murda toitu söönud väiksemateks ja väiksemateks osakesteks. Ja siis imeb seda toitu toitaineid.

Lekkevere sündroom

Ja see on ka teine ​​suur töö. See peaks hoidma tuberkuloosi kahjulikke asju, kus see ei tekita teie immuunsüsteemile liiga palju probleeme.

Asjad nagu halvad bakterid, toksiinid ja toidu osakesed, mis on teie keha jaoks endiselt liiga suured.

Selleks peab teie peensool läbima teatud määral. Sellel peab olema võimalik lubada toitaineid, mida te vajate, kaasa arvatud vesi, sattuda vereringesse, et neid saaks kasutada energia tootmiseks, raku parandamiseks ja muudeks vajalikeks funktsioonideks.

Võite öelda, et see on programmeeritud, et avada väravad õige parooli andmisel. Ja ainult häid poisid – toitaineid – on parool.

Kuid mõnikord kahjustub peensoole vooder. Selle kommunikatsiooniteed võivad ebaõnnestuda ja paroolid muutuda ebameeldivaks. Väravad võivad kinni jääda kinni jäänud või isegi kinni jäänud. Ja see muudab veelgi suuremad probleemid.

Mida lekkiv soo näeb välja?

Mis lekkiv soolestik näeb välja?

On öeldud, et lekkivate soolestiku sündroomil on sümptomid, nagu näiteks puhitus, puhitus, gaas, krambid, toidutundlikkus ja valud. Kuid see on mõni meditsiiniline salapära, "ütleb gastroenteroloog Donald Kirby, MD.

Ja tõesti, sa ei saa süüdistada arste segi ajada

Lekkiv soo võib tunduda nii palju haigusi. Enamik neist ei seostaks tavaliselt seedimist.

Me võime lisada kroonilist sügelust, lööbeid ja probleeme ainevahetusega, meeleoluhäiretega, kroonilise põiksuunalise pea, kõhunaha paisumisega ja igasuguste allergiatega selles sümptomite loendis. Ja see on lihtsalt jäämäe tipp.

Paljude diagnoosidega kliiniline seisund

Pole raske ette kujutada, et seedetrakti häired võivad olla põhjustatud lekkivast soolestikust. Kõhulahtisus, kõhukinnisus, GERD, gaas ja puhitus, toidulisandid, gastriit, koliit, Crohni tõbi, tsöliaakia, IBS, gluteenitalumatus, pankreatiit, hepatiit … Need kõik on seotud seedetraktiga.

Nii et see ei ole suur vaimne hüpe ühenduse loomiseks. Aga nii raske kui see võib uskuda, lekkiv soolestik võib ilmneda ka paljudel teistel viisidel.

Nahaprobleemid nagu ekseem, psoriaas, roosvistrikk, nõgestõbi, teismeline akne ja tsüstiline akne.

Lihas-skeleti kahjustused , sealhulgas liigesevalu, lihasvalu ja nõrkus, fibromüalgia, kroonilise väsimussündroom ja osteoartriit.

Autoimmuunhaigused , nagu allergiad, artriit ja reumatoidartriit, 1. tüüpi diabeet, hüper-tundlikkus, luupus, sagedased infektsioonid või madala palavikuga lapsed.

Kardiovaskulaarsed haigused , sealhulgas ateroskleroos, arterioskleroos, kõrge vererõhk ja kolesteroolitaseme tõus.

Neuroloogilised häired nagu peavalu, migreen, nõrk tuntus, ajuhalatus, autism, depressioon, ärevus, ADD, OCD, MS, Alzheimeri tõbi, Parkinsoni tõve ja RSD / CRPS.

Lekitava soole sündroom

Me pole veel teinud.

Hormoonide tasakaaluhäired, sealhulgas PMS, munasarja tsüstid, liigsed näo juuksed naistel, hüsterektoomiaid põhjustavad sündmused, kilpnäärme häired ja neerupealiste väsimus.

Hingamisteede haigused nagu astma, heinapalavik, siinuse probleemid, krooniline ninakinnisus või nohu.

Ja võib-olla kõige levinum lekkev soolestiku teema?

Rasvumine See on meie ühiskonnas ohjeldamatu. Ja iroonilises mõttes on krooniline alakaal ka seotud soolte probleemidega.

Mis põhjustab selle kahju? Kuidas tekib kõigepealt lekkiv soolestik?

Isegi meditsiinikogukond nõustub, et lekkiv sool näib olevat seotud teie dieediga. Ja kuna ettevõtted saavad paremini toitu mugavamaks muuta, näib, et toitumine läheb kõrvale, et saada kasumit rohkem ruumi.

Ma pean silmas lihtsalt pilk akronüümi: S tandard A Merican D läheb. SAD

Kui teie toitumine on täidetud töödeldud toiduainete, suhkru, kemikaalide ja transrasvhapetega ning on vähe kiudaineid ja tegelikke toitaineid, siis jah. Vähem kui ideaalne toitumine on tõenäoliselt süüdlane.

Krooniline stress on samuti seotud soole ebatüüpimisega. See tundub mulle nagu biggie, sest need lekkivad soolestiku sümptomid, millest me rääkisime, näevad end olevat päris stressirohke.

Kui töökohad, koolid, suhted, rahalised vahendid on ka väljaspool survet, ja see kõik on endasse toidetud … Noh, see on sõidurõõp, ma ei taha sõita.

Samuti võib tekkida meditsiinilise sekkumise probleem, mille eesmärk oli lahendada teine ​​terviseprobleem.

Acid refluksravimid (PPI) ja antatsiidid vähendavad maos hapet. Kuid valgu seedimiseks on vaja hapet.

Irooniline, sageli on kõrvetised ja maohappe sisaldused tegelikult liiga madalad ja mitte liiga suured, nagu oleksite loomulikult mõtlema.

Vesinikkloriidhappe vajalik kogus peab olema kohal, nii et ülejäänud oma seedimist võib töötada nii, nagu see peaks olema. Pealegi tuleb see valk puruneda, et keha saaks seda kasutada. Ja kummaliselt on kõhuõli teie keha esimene kaitseliin viiruste, kahjulike bakterite ja parasiitide vastu.

Antibiootikumide ületamine on veel üks soolestiku probleemide põhjus . Nad on mõnikord vajalikud, kuid lõpuks tapavad kasulikud bakterid koos kahjututega. Mis võib teie mikroobide tasakaalu põhjustada Seda nimetatakse düsbioosiks.

Kiirgus, kemoteraapia ja muud ravimid võivad põhjustada peensoole hüper-läbilaskvust. Kuid isegi tavalised käsimüügiravimid nagu aspiriin ja teised mittesteroidsed põletikuvastased ravimid (mittesteroidsed põletikuvastased ravimid) kahjustavad soolte vooderdust. Tuletame meelde, et neid ravimeid on pikka aega seostatud seedetrakti haavanditega.

Haigusjuhtumi ravi

Leaky Gut kontrollnimekiri

Lekkivat soolestikku ei ole standardse meditsiinilise ravi jaoks. Sest, kuule, kui seda pole, siis kuidas saab selle välja töötada, eks?

Kui olete lugenud nii kaugele, olen ma päris kindel, et nõustute, et lekkiv soolestik on olemas. Ja sellel on nii palju komponente, on mitmeid probleeme, mida tuleb selle ravimiseks lahendada.

Kuid ka standardseid alternatiivseid ravimeid pole , sest iga juhtum on veidi erinev. Me kõik oleme unikaalsete vajadustega unikaalsed olendid.

Kuid on üsna kindel, et lekkivate soolte ravimine eeldab puhta dieedi võtmist, mis ei sisalda põletikulisi toiduaineid, kunstlikke magusaineid ja teisi toksiine.

Stressitaseme vähendamine on otsustava tähtsusega , eriti kui püüad paraneda.

See võib tähendada teie töökoormuse muutmist, eemaldamist pingelise elukohaga, paludes abi igapäevaste ülesannetega. Harjutus ja meditatsioon võivad sellega kaasa aidata.

Mõni inimene on abistanud ka nõustamine või psühhoteraapia.

Hävitavate ravimite eemaldamine võib olla päris keeruline. Sellega peate oma arsti abi saama. Ärge proovige seda ise teha. Nende võimsate ravimite "külm kalkun" käitumine võib omada tõeliselt ohtlikke tagajärgi.

Asjakohaste toitainete lisamine teie konkreetsetele asjaoludele võib teie soolestiku paranemise minna palju kiiremini kui ilma nendeta. Teie terviklik arst või tervishoiutöötaja võib seda teid aidata.

Nüüd on sinust

Soolestiku tervis

Kuna lekkiv sool jagab paljude teiste häiretega sümptomeid, võib teie arst olla raske otsustada, millised testid läbi viia . Või isegi mis spetsialist viitab teile.

Nii et mõned inimesed isegi ei saada diagnoosi ja midagi ei tehta, et anda neile mõningast kergendust. Ja teised saavad diagnoosi, mis nõuab tõsist farmatseutilist sekkumist. Mis on hea, kui see on nii, mida peate hästi saama.

Kindlasti peaksite kuulama, mida teie arst peab öelda.

Kas teil on mõned (või paljud) ülaltoodud sümptomid? Kui teete, siis on väga tõenäoline, et jah, teil on lekitav soolestik. Teil võib olla ka üks või mitu kaasnevat häiret.

Aga mis siis, kui teie lekkiv soo tervendamine võiks pöörata või vähemalt parandada seda teist diagnoosi?

Mis juhtub, kui teil ei ole tegelikult vaja riskida kõigi farmaatsiatööstusega kaasnevate kõrvaltoimetega?

Võib-olla peaksite kaaluma selle lekke esmakordset kindlaksmääramist.

Telli meie uudiskiri!

Telli Leaky Gut uudiskiri Abonendina saate:

– Teave oma sobivuse ja tervise parandamise kohta! Teile saadate kasulikke nõuandeid, ideid ja tuge, mis aitavad teil püsida.

– Uute toodete teavitamine, toodete uuendamine, seminaride ja spetsiaalsete säästupakkumiste pakkumine.

liitu meiega nüüd

Me austame teie privaatsust

Vaata seda videot liiga!

Klõpsake siin, et rohkem teada saada!

  • November 19, 2017
Click Here to Leave a Comment Below 0 comments
%d bloggers like this: