Miks halva soolestiku tervis võib mõjutada teie võimalusi kaotada kaalu

Kas teil on raskusi kaalu kaotamisega, kuigi te harjutate regulaarselt ja sööte tervislikku toitu?

Oma kehva kehalise nälga ennast kehale ei sobi ja vastupidi ei pruugi ka vastupidav kõvasti harjutusprogramm olla.

Need on mõlemad äärmused, enamuse inimeste vajadused langevad kuskil vahepeal.

Telli Tervis-2U

Nii laskem lähemalt uurida midagi, mis on Lääne kultuuris peaaegu epideemiline , sest see võib teie olukorrale väga hästi olla.

Nii nagu ka lapse kasvatamise küla puhul, võtab see ka bakterikogukonna, et hoida sind tervena.

Jah, sul on sinu sees elavate mikroorganismide küla. See on sümbiootiline suhe. Sa toetuvad üksteisele ellujäämise nimel. Seda kogukonda kutsutakse oma mikrobiomeks ja see elab teie soolestikus.

Kui see kogukond on tasakaalus, aitab see teil seedimist ja toitainete neelamist, nii et saate oma keha jaoks energiat kasutada.

See aitab hoida teie hormoone tasakaalus, nii et tunnete end asjakohaselt näljase või rahuloleva. Kui see on tasakaalust väljas, hakkab kraam ventilaatorile lööma ja tekib kaos.

mikroorganismid Kuidas mikrobiome pääseb tasakaalust välja?

Antibiootikumide ületamine võib olla suurim põhjus. Isegi kui te ei võta antibiootikume, võite tõenäoliselt neid kaudselt toidu kaudu süüa. Umbes 80% Ameerika Ühendriikides müüdavatest antibiootikumitest tarnitakse kariloomadele mitmel põhjusel.

Antibiootikumid tapavad baktereid ja ei diskrimineerita. Nii et kaotad kasulikud ka. Kahjuks teenivad selle märgi bakterid, mida me nimetame "halvaks", sest nad on nii populaarsed. Sa saad ülekasvu … tasakaalustamatuse.

Kloorimine ja fluorimine ka kohalikus veevärgis põhjustavad ka soolestiku bakterite arvu.

Sellest tulenev tasakaalustamatus põhjustab põletikku, mis võib põhjustada kehakaalu kasvu iseenesest. Ja see põhjustab ka soolestiku vooderdise läbilaskvuse probleemi, mis on üldiselt tuntud kui lekkiv soolestik.

See viib teie immuunsüsteemi reageerida halvasti liiga palju toite, mida tavaliselt peetakse tervislikuks. Mis vabastab veel ühe negatiivse kaskaadi, millel on rohkem terviseprobleeme.

Nagu sellest ei piisa, tekitab bakteriaalne tasakaalustamatus ka hormonaalset tasakaalutust. Mis võib mõjutada ainevahetust, meeleolu, une, võime mõelda selgelt, naha purunemist ja palju muud.

Eriti on need näljastused, mida saate, kuigi teie aju teab, et teil on piisavalt palju süüa.

Ja me pole veel teinud.

Vahel võib see tasakaalu olla natuke alatu. Te ei pruugi mõista, et teil on isegi seedetrakti probleeme, sest teil ei ole tavaliselt sagedamini kuuldud südamepekset, gaasi ega puhitus.

Nii et kui te sööte mõistliku hulga tervislikke toite ja te ei saa ikka veel kaotada selle lisakaalu, siis miks mitte proovida oma soolestikku tervendada? See võib lihtsalt olla vastus, mida otsite.

Vajuta siia, et võtta 3 minuti lekkivat soolestiku viktoriin

 

 Subscribe to Our Newsletter!

Subscribe to the Leaky Gut Newsletter

Watch This Video Too!

Click Here to Learn More!

  • January 20, 2018
Click Here to Leave a Comment Below 0 comments
%d bloggers like this: