Noplūdes zarnas – kas ir noplūdes zarnu un kā jūs to salabot?

Atklājiet pazīmes, kas Jums var tikt pakļautas noplūdes zarnām!

Kas ir noplūdes zarnas?

Kas ir noplūdes zarnas?

Īsā oficiālā atbilde par noplūdu zarnām ir zarnu hiperprognozējamība. Pāris diezgan fancy vārdiem, kas nozīmē, ka lietas ir

nokļūst cauri sīkajai zarnai, kas nav pieļaujama.

Bet pagaidīsim uz mirkli.

Jūsu gremošanas trakts sākas mutē un beidzas jūsu apakšā. Tas ir kā garš, izliekts cauruļvāciņš , dažreiz plats, dažreiz šaurs. Šī caurule ir gļotāda, tāpat kā jūsu āda, taču tā ir jūsu ķermeņa vietā, nevis uz ķermeņa ārpusi.

Un tāpat kā jūsu āda, tā darbojas kā aizsarglīdzeklis . Šajā gadījumā tas atdala jūsu ķermeni no tā, ko jūs ēdat vai dzerat, kā arī no gremošanas traipiem vai fekālijām. Bez tam katrai šīs caurules sekcijai ir savs īpašs darbs.

Tehniski tas, kas atrodas mēģenes iekšpusē, ir ārpus jūsu ķermeņa, lai gan mēs par to parasti neuzdomājam šādā veidā. Tā kā jūsu gremošanas trakts ir nedaudz līdzīgs iekšējai ādai.

Vai tagad sākt attēlu?

Viena no lielajām jūsu tievās zarnas darbavietām ir pabeigt gremošanas procesu , turpinot noārdīt pārtiku, kuru esat ēdis mazākās un mazākās daļiņās. Un tad tas absorbē barības vielas no šīs pārtikas.

Noplūdes zarnu sindroms

Un tam ir vēl viens liels darbs. Ir paredzēts, ka caurulī ir jāturpina kaitīgas lietas, ja tas nevar radīt pārāk daudz problēmu jūsu imūnsistēmai.

Lietas, piemēram, slikti baktērijas, toksīni un pārtikas daļiņas, kas vēl ir pārāk lielas, lai jūsu ķermenis varētu lietot.

Lai to izdarītu, jūsu mazā zarnā ir jābūt zināmā mērā caurlaidīgam. Tam jābūt iespējai ļaut uzturvielas, kas jums nepieciešamas, ieskaitot ūdeni, iekļūt asinsritē, lai tās varētu izmantot enerģijas ražošanai, šūnu remontam un citām nepieciešamajām funkcijām.

Jūs varētu teikt, ka tas ir ieprogrammēts, lai atvērtu vārtus, kad tiek dota pareizā parole. Un tikai labie puiši – uzturvielas – ir paroli.

Bet reizēm tievās zarnas oderējums tiek bojāts. Tās komunikācijas ceļi var neizdoties, un paroles tiek izkropļotas. Vārti var aizsprostoti vai pat iesprūst. Un tas arī kļūst par vēl lielākām problēmām.

Ko izskatās noplūdes zarnas?

Ko izskatās iztecējies zarnas?

Tiek ziņots, ka noplūžu zarnu sindroms ir simptomi, tostarp vēdera uzpūšanās, gāzes, krampji, uztura jutīgums, sāpes un sāpes. Bet tas ir kaut kas no medicīnas noslēpuma, "saka gastroenterologs Donalds Kirby, MD.

Un tiešām jūs nevarat vainot ārstu par sajaukšanu

Noplūdes zarnas var izskatīties tik daudz slimību. Lielākā daļa no tiem, jūs pat parasti nav saistīts ar gremošanu.

Mēs varam pievienot šo simptomu sarakstu hroniskas niezes, izsitumus un problēmas ar vielmaiņu, garastāvokļa jautājumiem, hronisku aizliktu galvu, vēdera uzpūšanos un visu veidu alerģijām. Un tas ir tikai aisberga gals.

Klīniskais stāvoklis ar daudzām diagnozēm

Nav grūti iedomāties, ka gremošanas traucējumus var izraisīt noplūdes zarnas. Caureja, aizcietējums, GERD, gāzes un vēdera uzpūšanās, pārtikas jutīgums, gastrīts, kolīts, Krona slimība, celiakija, IBS, lipekļa nepanesamība, pankreatīts, hepatīts … Visi šie simptomi ir saistīti ar gremošanas traktu.

Tāpēc tas nav liels garīgais lēciens, lai izveidotu savienojumu. Bet tikpat grūti, kā ticēt, arī noplūdes zarnas var parādīties daudzos citos veidos.

Ādas problēmas, piemēram, ekzēma, psoriāze, rosacea, nātrene, pusaudžu pūtītes un cistiskā pūtītes.

Muskuļu un skeleta sistēmas traucējumi , tostarp sāpes locītavās, muskuļu sāpes un vājums, fibromialģija, hronisks noguruma sindroms un osteoartrīts.

Autoimūnas traucējumi, piemēram, alerģijas, artrīts un reimatoīdais artrīts, 1. tipa cukura diabēts, paaugstināta jutība, vilkēde, biežas infekcijas vai zemas pakāpes drudzis.

Sirds un asinsvadu slimības , ieskaitot aterosklerozi, arteriosklerozi, augstu asinsspiedienu un paaugstinātu holesterīna līmeni.

Neiroloģiski traucējumi, piemēram, galvassāpes, migrēna, slikta izpratne, "smadzeņu migla", autisms, depresija, trauksme, ADD, OCD, MS, Alcheimera, Parkinsona un RSD / CRPS.

Saspiests zarnu sindroms

Mēs vēl neesam darījuši.

Hormonālo nelīdzsvarotību, ieskaitot PMS, olnīcu cistas, pārmērīgus sejas matus sievietēm, notikumus, kas izraisa histerektomiju, vairogdziedzera darbības traucējumus un virsnieru nogurumu.

Elpošanas sistēmas traucējumi, piemēram, astma, siena drudzis, sinusa problēmas, hroniska deguna iekaisums vai iesnas.

Un, iespējams, visplašāk izplatītā izplūdušo zarnu problēma?

Aptaukošanās. Tas ir nikns mūsu sabiedrībā. Un ironiski, hronisks mazsvarīgums ir saistīts ar zarnu problēmām, kā arī.

Kas izraisa šo bojājumu? Kā jūs vispirms saņemat noplūdušo zarnu?

Pat medicīnas aprindas piekrīt, ka, šķiet, ka noplūdes zarnas ir saistītas ar jūsu uzturu. Un, tā kā korporācijas kļūst ērtākas, padarot pārtikas produktus ērtāk, šķiet, ka uztura dēļ iet uz priekšu, lai iegūtu vairāk iespēju gūt peļņu.

Es domāju, vienkārši aplūkojiet akronīmu: S tandard A merican D goes. SAD

Ja jūsu uzturs ir piepildīts ar pārstrādātiem pārtikas produktiem, cukuru, ķīmiskajām vielām un trans-taukskābēm, un tajā ir zems šķiedrvielu un faktisko uzturvielu daudzums, tad jā. Mazāk nekā ideāls uzturs varētu būt vaininieks.

Hronisks stress ir saistīts arī ar iespējamu zarnu disfunkcijas cēloni . Šķiet, ka man ir liels prieks, jo tie iztecējušie zarnu simptomi, par kuriem mēs runājām, patiešām izskatās diezgan stresa dēļ.

Ja ir arī ārējais spiediens no darbavietām, skolas, attiecībām, finansēm, un tas viss tiek atjaunots … Vau, tas ir pāriet uz priekšu, es nevēlos braukt.

Var būt arī problēma ar medicīnisku iejaukšanos, kuras mērķis bija noteikt citu veselības problēmu.

Acid refluksa zāles (PPI) un antacīdi samazina skābes daudzumu jūsu kuņģī. Bet jums ir nepieciešams skābs sagremot olbaltumvielu.

Ironiski liela daļa laika, rētas, kuņģa skābes līmenis ir pārāk zems un ne pārāk augsts, kā jūs dabiski domājat.

Jābūt pienācīgam sālsskābes daudzumam, lai pārējā jūsu gremošana varētu darboties tā, kā tas ir paredzēts. Plus, ka olbaltumvielas ir jāsabojājas, lai jūsu ķermenis to varētu izmantot. Un savādi, kuņģa skābe ir jūsu ķermeņa pirmā aizsardzības līnija pret vīrusiem, kaitīgām baktērijām un parazītiem.

Pārmērīga antibiotiku lietošana ir vēl viens zarnu problēmu cēlonis . Viņi dažkārt ir vajadzīgi, bet tie galu galā nogalina labvēlīgās baktērijas kopā ar kaitīgajām vielām. Kas var izraisīt mikrobu līdzsvaru, lai izkļūtu no kaudzes. To sauc par disbiozi.

Radiācija, ķīmijterapija un citas zāles var izraisīt tievās zarnas hiperprognozējamību. Bet pat parastās zāles bez receptes, piemēram, aspirīns un citi NSPL (nesteroīdie pretiekaisuma līdzekļi), bojā zarnu apvalku. Atcerieties, ka šīs zāles jau sen ir saistītas ar čūlas gremošanas traktā.

Ārstnieciskā sistēma lokalizētai zarnai

Noplūdes gutu kontrolsarakstu

Nav standarta medicīniskās palīdzības par noplūdes zarnām. Jo, hey, ja tā neeksistē, kā jūs varat izstrādāt ārstēšanu, vai ne?

Ja esat to izlasījis tik tālu, esmu diezgan pārliecināts, ka jūs piekrītat, ka noplūdes zarnas eksistē. Un tam ir tik daudz komponentu, ir vairāki jautājumi, kas jārisina, lai to izdziedinātu.

Neviena standarta alternatīvā terapija arī nav, jo katrs gadījums ir nedaudz atšķirīgs. Mēs visi esam unikālas būtnes ar unikālām vajadzībām.

Bet ir diezgan droši teikt, ka, ārstējot noplūdušo zarnu, ir jāpieņem tīra diēta bez iekaisuma pārtikas produktiem, mākslīgajiem saldinātājiem un citiem toksīniem.

Jūsu stresa līmeņa samazināšana ir izšķiroša , jo īpaši, kamēr jūs mēģināt dziedēt.

Tas varētu nozīmēt mainīt savu darba slodzi, atbrīvoties no saspringtas dzīves situācijas, lūdzot palīdzību ikdienas uzdevumos. Vingrinājumi un meditācija var palīdzēt ar to.

Dažiem cilvēkiem palīdz arī konsultācijas vai psihoterapija.

Izkāpšana no kaitīgās zāles var būt diezgan sarežģīta. Jums ir jāsaņem ārsta palīdzība šajā jautājumā. Nemēģiniet to izdarīt pats. Šo spēcīgo zāļu "aukstā tītara" izmantošana var radīt patiesi bīstamas sekas.

Ņemot atbilstošus uztura bagātinātājus saviem konkrētajiem apstākļiem, jūsu zarnu dziedēšana var būt daudz ātrāk nekā bez tiem. Jūsu holistiskais ārsts vai veselības aprūpes speciālists var jums palīdzēt.

Tagad tas ir atkarīgs no jums

Gutu veselība

Tā kā noplūdes zarnās rodas simptomi ar tik daudziem citiem traucējumiem, ārsts var būt grūti precīzi noteikt, kādi testi tiek veikti . Vai arī kāds speciālists jūs sauc.

Tāpēc daži cilvēki nekad pat nesaņem diagnozi, un nekas netiek darīts, lai viņiem sniegtu kādu atvieglojumu. Un citi saņem diagnozi, kas prasa nopietnu farmaceitisku iejaukšanos. Kas ir labi, ja tas ir tas, kas jums ir nepieciešams, lai saņemtu labu.

Protams, jums vajadzētu uzklausīt to, ko jūsu ārsts ir teicis.

Vai jums ir daži (vai daudzi) no iepriekšminētajiem simptomiem? Ja jūs to darāt, tad ļoti iespējams, ka jā, jums ir noplūdes zarnas. Jums var būt arī viens vai vairāki papildu traucējumi.

Bet ko, ja dziedējošs jūsu sūcošās zarnas varētu arī mainīt vai vismaz uzlabot šo citu diagnozi?

Ko darīt, ja jums faktiski nevajadzētu riskēt piedzīvot visas blakusparādības, kas saistītas ar farmaceitiskajām procedūrām?

Varbūt jums vajadzētu apsvērt iespēju noteikt šo noplūdi vispirms.

Abonējiet mūsu biļetenu!

Abonējiet Leaky Gut biļetenu Kā abonentu jūs saņemsit:

– Informācija par fitnesa un veselības uzlabošanu! Jūs saņemsiet noderīgus padomus, idejas un atbalstu, lai palīdzētu jums sekot līdzi.

– Paziņojums par jauniem produktiem, produktu jaunumiem, kas jums pieder, seminārus un īpašus ietaupījumu piedāvājumus.

Pievienojies mums tagad

Mēs cienām jūsu privātumu

Skatīties šo video pārāk!

Noklikšķiniet šeit, lai uzzinātu vairāk!

  • November 19, 2017
Click Here to Leave a Comment Below 0 comments
%d bloggers like this: