Proč špatná střeva zdraví může ovlivnit vaše šance na snížení hmotnosti

Máte potíže ztrácí váhu navíc, i když jste pravidelně cvičení a jíst zdravé potraviny?

Hladování sebe sama, jak zhubnout, není pro vaše tělo dobré a ani super-jádro cvičební program nemusí být odpovědí.

To jsou oba extrémy, většina potřeb lidí klesá někde mezi nimi.

Přihlaste se k oddělení Health-2U

Takže se podívejme blíže na něco, co se v západní kultuře stává téměř epidemií , protože se může hodit na vaši situaci.

Stejně jako to vyžaduje vesnici k vychovávání dítěte, zabere také bakteriální komunitu , aby vás udržovala zdravá.

Ano, máte uvnitř vás vesnici mikroorganismů. Je to symbiotický vztah. Spoléháte se na přežití. Tato komunita se nazývá váš Microbiome a žije ve střevním traktu.

Když je tato komunita v rovnováze, pomáhá vám s trávením a absorpcí živin , abyste mohli vytvořit energii pro vaše tělo k použití.

Pomáhá udržet vaše hormony vyvážené, takže se cítíte přiměřeně hladoví nebo spokojeni. Když je to z rovnováhy, začne se něco dotýkat ventilátoru a chaos nastane.

mikroorganismy Jak se microbiom vyváží?

Nadměrné užívání antibiotik může být největší příčinou. Dokonce i když nemáte antibiotika, pravděpodobně je získáte nepřímo jídlem, které jíte. Až 80% antibiotik prodávaných v USA je z různých důvodů krmeno dobytčími zvířaty.

Antibiotika zabíjejí bakterie a nediskriminují. Takže ztratíte také užitečné. Bohužel bakterie, které nazýváme "špatné", získávají tento štítek, protože jsou tak opravdu v repopulování. Získáte nadměrný růst … nerovnováha.

Chlorace a fluoridace v městském zásobování vodou také činí počet bakterií střev.

Výsledná nerovnováha vede ke vzniku zánětu, který může sama o sobě způsobit přírůstek hmotnosti. A také způsobuje problém s propustností ve střevě, obyčejně známý jako lesklý střeva.

To vede k tomu, že váš imunitní systém reaguje špatně na příliš mnoho potravin, které jsou normálně považovány za zdravé. Která uvolňuje další negativní kaskádu více zdravotních problémů.

Jako by to nestačilo, bakteriální nerovnováha také způsobuje hormonální nerovnováhu. Který může ovlivnit metabolismus, náladu, spánek, schopnost jasně přemýšlet, rozpad pokožky a další.

Zejména ty hladové bolesti, které dostáváte, přestože váš mozek ví, že jste měli dostatek jídla.

A ještě jsme nedospěli.

Někdy může být tato vyváženost trochu záludná. Možná si neuvědomujete, že máte problémy s zažíváním, protože nemáte typické pálení žáhy, plynů a nadýchání, o kterých se nejčastěji slyšíte.

Takže pokud jíte rozumné množství zdravých potravin a stále nemůžete ztratit tu extra váhu, proč se nepokoušíte vyléčit vaše střevo? Může to být odpověď, kterou hledáte.

Klepnutím sem se vezme 3 min leaky Gut kvíz

 

 Subscribe to Our Newsletter!

Subscribe to the Leaky Gut Newsletter

Watch This Video Too!

Click Here to Learn More!

  • January 20, 2018
Click Here to Leave a Comment Below 0 comments
%d bloggers like this: