Zayıf Gut Sağlık Neden Ağırlık Losing Şansınızı Etkileyebilir

Düzenli egzersiz yaptığınız halde ve sağlıklı yiyecekler yiyorkeniz fazladan kilo vermekte güçlük çekiyor musunuz?

Kilo vermeye kendinizi açlık çekmek vücudunuz için iyi değildir ve süper sert bir egzersiz programı da cevap olmayabilir.

Bunların her ikisi de aşırı, çoğu insanın ihtiyaçları arasında bir yere düşüyor.

Sağlık-2U'ya abone olun

Öyleyse Batı kültüre yakın bir salgın haline gelen bir şey hakkında daha yakından bir göz atalım, çünkü durumunuza çok iyi uyuyor olabilir.

Tıpkı bir çocuğu yetiştirmek için bir köy alır gibi, SİZ'i sağlıklı tutmak için bakteri topluluğunu da alır .

Evet, içinde yaşayan bir mikroorganizma köyünüz var. Bu simbiyotik bir ilişki. Hayatta kalmak için birbirinize güvenirsiniz. Bu topluluğa Mikrobiyom denir ve barsak yolunda yaşar.

Bu topluluk dengede olduğunda sindirim ve besin maddelerini emici olarak kullanmanıza yardımcı olur, böylece vücudunuzun kullanması için enerji yaratabilirsiniz.

Hormonlarınızı dengede tutmaya, böylece uygun aç veya tatmin hissetmenize yardımcı olur. Dengesi bittiğinde, işe hayata başlar ve kaos ortaya çıkar.

mikroorganizmalar Mikrobik dengesizlik nasıl gidiyor?

Antibiyotiklerin aşırı kullanımı en büyük sebep olabilir. Antibiyotik kullanmasanız bile muhtemelen onları yemediğiniz yemeklerden dolaylı olarak alırsınız. ABD'de satılan antibiyotiklerin% 80'i çeşitli nedenlerle hayvanlara besleniyor.

Antibiyotikler bakteri öldürürler ve ayrım yapmazlar. Yani yardımcıyı da kaybedersiniz. Ne yazık ki, "kötü" olarak adlandırdığımız bakteriler, yeniden popülasyon yapmaya çok yetenekli oldukları için bu etiketi kazanmaktadırlar. Aşırı büyüme yaşıyorsunuz … Bir dengesizlik.

Belediyenin su arzında klorlama ve floridasyon aynı zamanda bağırsak bakterileri üzerinde de önemli bir rol oynamaktadır.

Ortaya çıkan dengesizlik iltihaplanmaya yol açar, bu da tüm kilo alımına neden olabilir. Ve bağırsak astarında genellikle sızdıran barsak olarak bilinen geçirgenlik sorununa neden olur.

Bu, bağışıklık sisteminizin normalde sağlıklı olduğu düşünülen çok fazla gıdaya kötü bir şekilde tepki vermesine yol açar. Hangi daha fazla sağlık sorunları başka bir negatif kaskad bültenleri.

Sanki bu yetmezmiş gibi, bakteri dengesizliği de hormonal dengesizliğe neden olur. Metabolizma, ruh durumu, uyku, açık düşünme yeteneği, deri kopmaları ve daha fazlasını etkileyebilir.

Özellikle beyniniz yemek yiyebileceğiniz kadar bol miktarda aldığınızı bilse de aldığınız açlık çeker.

Ve henüz bitmedi.

Bazen bu dengesizlik biraz sinsi olabilir. Sindirim probleminizin olduğunu fark edemezsiniz, çünkü tipik bir mide yanması, gaz veya şişkinlik hakkında daha sık duyuyorsunuzdur.

Makul miktarda sağlıklı gıdalar yiyorsanız ve hala bu ekstra kilo veremiyorsanız, neden bağırsağınızı iyileştirmeyi denemiyorsunuz? Aradığın cevap olabilir.

3 Daklik Sızıntı Gut Testi Yapmak İçin Burayı Tıklayın

 

 Subscribe to Our Newsletter!

Subscribe to the Leaky Gut Newsletter

Watch This Video Too!

Click Here to Learn More!

  • January 20, 2018
Click Here to Leave a Comment Below 0 comments
%d bloggers like this: